Medarbejdere i SKI

Her kan du se vores organisationsdiagram samt en oversigt over alle vores medarbejdere.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Kundeservice

SKI Kundeservice
T . 33 42 70 00

Direktion

Signe Lynggaard Madsen
Adm. direktør
T . 33 42 70 00

Ledelsessekretariat

Anders Stribolt
Vicedirektør
T . 61 15 34 14
Trine Høgh
Direktionssekretær
T . 50 41 43 96
Sanne Maahr
Sekretær for administrerende direktør
T . +45 20 85 51 93

Kommunikation

Kirsten Hejlskov Jensen
Kommunikationschef
T . 61 20 35 41
Marlene Karlshøj Fly (barselsorlov)
Kommunikationskonsulent
T . 20 20 12 98
Henriette Marthendal (barselsorlov)
Kommunikationskonsulent
T . 24 27 04 47
Maria Werner
Kommunikationskonsulent
T . 40 82 57 90
Tina Schou-Olssen
Marketingkonsulent
T . 51 46 26 11
KArina Olsen
Kommunikationskonsulent
T . 26 84 66 20
Mathilde Due Ørskov
Kommunikationskonsulent
T . 25 39 18 48
Frederik Bæhr Harfot
Student
T . 33 42 70 00

Kunde- og leverandørservice (KLS)

Rasmus Lund Kongsgaard
Markedsdirektør
T . 21 27 01 52​
Christina Schnell Madsen
Projektchef
T . 26 81 00 66

Reception (KLS)

Camilla Krogh Holgersen
Kundeservicekonsulent
T . 33 42 70 00
Rolf Philip Eriksen-Bisgaard
Kundeservicekonsulent og facility management
T . 33 42 70 00
Martin Thor Eriksen-Bisgaard
Kundeservicekonsulent og facility management
T . 33 42 70 00

Team forpligtende aftaler, varer og tjenesteydelser (KLS)

Mickey Abben Johansen
Markedschef for forpligtende aftaler, varer og tjenesteydelser, Kundeansvarlig
T . 40 23 41 17
Henrik Hjorth Hansen
Chefkonsulent, Kundeansvarlig
T . 25 32 85 53
Jens Hedegaard Madsen
Kundepartner, Kundeansvarlig
T . 40 55 38 63
Karsten Bo Nielsen
Chefkonsulent, Kundeansvarlig
T . 22 46 54 60
Hanne Laumann
Chefkonsulent, Kundeansvarlig
T . 61 55 62 11
Tinna Krogh-Andersen
Chefkonsulent, Kundeansvarlig
T . 51 1​7 42 25

Team it og tele (KLS)

Bjarne Jørgensen
Markedschef for it og tele, Kundeansvarlig
T . 51 14 33 17
Leon Johansen
It-forretningsudvikler
T . 40 60 70 50​
Lars Grelck
Chefkonsulent, Kundeansvarlig
T . 23 43 55 75
Arne Sahlberg
Konsulent, Kundeansvarlig
T . 22 59 25 07
Mette Løvenbalk Thygesen
Chefkonsulent
T . 20 72 80 62

Team kontraktstyring (KLS)

Gudrun Klint
Kontraktstyringschef, Kontraktansvarlig
T . 21 62 08 82
Rikke Eistrøm Rahimic
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 22 85 01 32​
Gitte Houby Nielsen
Koordinator
T . 21 22 25 25
Peter Oppenlænder Madsen
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 22 79 21 68
Charlotte Valdorf
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 40 85 64 90
Anja Hyltoft Lodberg
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 20 85 29 16
Anders Lisby Madsen
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 22 14 36 45
Dennis Palmqvist
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 22 19 07 22
Casper Lyng Lundager
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 25 23 03 89
Susanne Hjertholm
Konsulent, Kontraktansvarlig
T . 20 92 95 36​

Team aftalejura (KLS)

Martin Møller Grønbæk
Chef for aftalejura
T . 22 17 26 64
Jacob Lolch Pedersen
Kontraktjurist
T . 29 17 69 68​
Anne Krejberg
Kontraktjurist
T . 22 43 14 03

It/aftaleunderstøttelse (KLS)

Søren Ingemann-Olsen
It-chef
T . 21 66 34 95
Anders Faxedahl
It-drifts- og -sikkerhedskonsulent
T . 40 71 70 21​​
Casper Haim Esmann
It-supporter elev
T . 25 23 03 96
Bent Mentzler
It-chefkonsulent
T . 51 16 04 24
Michael Alskær Jensen
It-forretningskonsulent
T . 51 17 13 55
Theis Poulsen
It-udvikler, Kontraktansvarlig
T . 21 32 56 21​
Louise Nilsson
It-konsulent
T . 20 92 87 01

Udbud og jura

Christian Lunding
Udbudsdirektør
T . 20 37 60 92

Team forpligtende aftaler (Udbud og jura)

Thomas Ginnerup-Nielsen
Teamleder, forpligtende aftaler
T . 61 67 54 23
Anders Münter
Udbudskonsulent
T . 29 41 25 15​
Kenneth Qvistgaard
Udbudskonsulent
T . 29 17 70 49
Maria Brøchner Tødt
Udbudskonsulent
T . 20 70 53 06
Susanne Taarnehøj
Udbudskonsulent
T . 51 72 31 55
Marie Jepsen
Udbudskonsulent
T . 20 80 47 12

Team it og tele (Udbud og jura)

Zannie Finderup
Teamleder, Statens Indkøbsprogram og IT
T . 21 62 08 70
Britta Sørensen
Udbudskonsulent
T . 51 51 61 34
Henrik Thøger Nielsen
Udbudskonsulent
T . 41 12 40 94
Morten Kure Ringgård
Udbudskonsulent
T . 26 25 76 79
Christoffer Bangild
Juniorkonsulent
T . 42 30 13 18
Berit Bünger Torp
Udbudskonsulent
T . 20 85 56 45
Natasja Lindskov Oxlund
Udbudskonsulent
T . 22 27 41 04
Malene Heesche
Udbudskonsulent
T . 51 20 00 01

Team varer og tjenesteydelser (Udbud og jura)

Niels Munch
Teamleder
T . 40 49 16 06
Henrik Østergaard
Udbudskonsulent
T . 51 71 76 49
Preben Svenstrup
Konsulent
T . 51 77 93 71
Serap Gökce
Udbudskonsulent
T . 51 51 96 60
Michelle Offersen (barselsorlov)
Juniorkonsulent
T . 51 88 60 68
Christina June Jensen
Udbudskonsulent
T . 20 70 49 08

Jura og CSR (Udbud og jura)

Peter Moesgaard Kring
Chef for Jura og CSR
T . 29 35 98 60​​
Michael Hamer
Udbudsjurist
T . 40 29 61 35
Casper Adrian König
Udbudsjurist
T . 20 92 37 03
Lars Hedegaard Gantriis
Udbudsjurist
T . 40 12 93 15
Katrine Pape Huldahl
Udbudsjurist
T . 26 39 94 60
Esben Ring-Alstrup
Udbudsjurist
T . 29 27 75 30
Jacob Nistrup Berg
Udbudsjurist
T . 24 26 64 36
Nanna Bruun Christensen
Udbudsjurist
T . 25 43 03 32

Økonomi og analyse

Jonas Klinting
Økonomidirektør
T . 33 42 70 00
Ann-Kathrine Beck
HR-ansvarlig
T . 21 27 06 48​
Rikke Wiinholt Moos
Regnskabschef
T . 22 79 37 32
Bjarne Schmidt
Business Controller
T . 51 27 24 47
Casper Sorth
Driftscontroller
T . 24 48 13 60
Charlotte Find
Indkøbsanalytiker
T . 51 71 41 96
William Fellows-Jensen
Chefkonsulent
T . 20 24 55 52​
Mia Weiss Pedersen
Økonomiassistent
T . 60 60 15 06
Anders Kaus
Financial Controller
T . 28 29 84 83
Katarina Kolodziej
Servicemedarbejder
T . 93 58 65 40